e-Kiosk.pl - Newsweek 25/2017

czytaj

Newsweek

25/2017 (11.06.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Autor serialu „Ucho Prezesa” o prezesie, Adrianie i taksówkarzach; sekrety twierdzy PiS; jak się robi karierę w państwie PiS; mieszkańcy Miasteczka Wilanów wygrywają w ogólnokrajowych rankingach zadowolenia z życia; ratownicy medyczni - zawód dużego ryzyka; homeopatia - ma rzesze wyznawców, a teraz jeszcze życzliwość farmaceutów; działania Trumpa przypominają aferę, która ponad 40 lat temu pogrążyła Richarda Nixona; Wielka Brytania po wyborach do parlamentu; niepłacących abonamentu RTV rząd chce dopaść rękoma operatorów kablowych i satelitarnych; nie trzeba być gwiazdą sieci, żeby zarobić na reklamie – dowodzi sukces firmy InDaHash; repolonizacja Pekao SA i włączenie go do grupy PZU to ostatni akt tworzenia największego nad Wisłą imperium finansowego; gadżety - spinner i inne szaleństwa; jak bezsenność niszczy mózg; polowanie głuptaka; kleszcze - coraz agresywniej atakują, już nie tylko w lasach, lecz także w miastach; najnowszy film Tildy Swinton pod koniec miesiąca pokaże Netflix; Guns N’ Roses - gwiazdorzy rocka zagrają 20 czerwca w Gdańsku.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku