e-Kiosk.pl - Newsweek 26/2017

czytaj

Newsweek

26/2017 (18.06.2017)

Liczba stron: 128

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Władysław Frasyniuk - to ostatni moment, by postawić tamę populizmowi – ostrzega legendarny działacz antykomunistycznej opozycji; dlaczego wieczorne msze i spektakl przed pałacem prezydenckim należą do najważniejszych wydarzeń w życiu partii PiS; jak Jarosław Kaczyński dla swojego nowego państwa buduje nową historię Polski; Syryjczyk w Polsce; kłopoty księdza Sowy; najlepsi prezydenci polskich miast; dlaczego Aleksiej Nawalny wyprowadził na ulice rosyjską młodzież; jak prezydent Rosji przekonał do siebie w USA sporą część prawicy; Saudowie postanowili złamać Katar, oskarżając pustynny emirat o wspieranie terroryzmu; Leo Varadkar, gej, jako szef rządu to dowód, że w Irlandii trwa rewolucja obyczajowa; afera na Śląsku - spółka Restrukturyzacji Kopalń w dwóch ostatnich latach dostała od państwa 1,7 mld zł. - CBA bada, jak wydano te pieniądze; gadżety - co zamiast telewizora; Uber w tarapatach - jeśli firma nie zmieni stylu zarządzania, to może nie przetrwać; czy warto być fair wobec innych; Vermilion Cliffs w Wielkim Kanionie; jak rozpoznajemy ludzi; Radiohead będzie największą gwiazdą festiwalu Open’er 2017; „Transformers: Ostatni Rycerz”, w kinach od piątku.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis