e-Kiosk.pl - auto motor i sport 8/2017

czytaj

auto motor i sport

8/2017 (14.07.2017)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 17% w porównaniu do ceny z okładki

99,00 zł

Opis

Citroën C3 Aircross – Crossover na bazie C3, z systemem trybów jazdy dostosowanych do rodzaju nawierzchni; VW Arteon – z benzynowym 2.0 TSI przy każdej prędkości jest gotów wystrzelić do przodu; test 10 SUV-ów – od Audi Q3 po VW Tiguana – z benzynowymi silnikami o mocy od 130 do 177 KM; jak brak snu zwiększa ryzyko wypadku; testy: Kia Stiner GT, Jeep Compass, Seat Leon ST, Skoda Octavia RS 245, Peugeot 308 GT, Seat Mii, Land Rover Discovery, Honda Civic Type R, Renault Captur, Porsche Panamera 4S, Ford Kuga, Seat Ibiza, Opel Insignia kombi.

„auto, motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto, motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis