e-Kiosk.pl - Gospodarz. Poradnik Samorządowy 7/2017

czytaj

Gospodarz. Poradnik Samorządowy

7/2017 (20.07.2017)

Liczba stron: 44

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.70 zł 4.70 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

21,60 zł

Opis

Inwestujemy w nową Nidzicę; rozmowa z Gustawem Markiem Brzezinem, marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego; wzrost atrakcyjności powiatu dzięki dotacjom z Unii Europejskiej; rozmowa z Grzegorzem Benedykcińskim, burmistrzem Grodziska Mazowieckiego; energetyka obywatelska na Warmii i Mazurach. EWA plus dla każdego; polskie owoce jagodowe podbijają europejski rynek; niezwykłe właściwości zwykłych owoców; wapnowanie gleb jako zabieg zwiększający plonowanie roślin i służący ochronie jakości wody; rolniku, przez podróbki możesz stracić dopłaty; stoisko Centrum Doradztwa Rolniczego na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie; Wojewódzkie Zarządy Melioracji mają być w strukturach ministerialnych; rozmowa z Sebastianem Ridlem, gitarzystą i liderem śląskiej grupy rockowej Cree; dlaczego warto jeść zielony groszek; o opalaniu bez przesądów; najlepsze smakołyki z Mazowsza wybrane.

Gospodarz. Poradnik Samorządowy ukazuje się od 1995 roku. Miesięcznik redagowany jest we współpracy z organizacjami społecznymi, a szczególnie z Krajowym Związkiem Sołtysów RP.
Pismo powstało z potrzeby profesjonalnego informowania i świadczenia poradnictwa adresowanego do liderów przemian na wsi i w mieście.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku