e-Kiosk.pl - Forum 14/2017

czytaj

Forum

14/2017 (06.07.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

20 najlepszych plaż w Europie; Europa kontra Trump: szczyt G20; Orbán kontra Soros; co zostało z Aleppo; papieski kasjer w opałach po oskarżeniach o pedofilię; Sting – uzależniony od estrady; przepychanki za trumną Helmuta Kohla; logika meksykańskiego przemytnika; ramadan dla opornych; urodziny UFO: uboczne skutki zimnej wojny; Iran: przebaczenie w cieniu stryczka; Melilla: oko na Maroko; w latach 1904-1908 niemiecka armia wymordowała lub wypędziła dziesiątki tysięcy rdzennych mieszkańców dzisiejszej Namibii – lud Herero do dziś nie zapomniał o tej masakrze; walka o Nil: wielka tama i wielkie emocje; przed paradoksami demokracji przestrzega Jason Brennan, amerykański filozof.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku