e-Kiosk.pl - Newsweek 28/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Rząd oszukuje naród Kłamstwa, przeinaczenia i fake newsy PiS; Polak w rozmiarze XXL – jeśli nie zmienimy stylu życia i jedzenia, grozi nam pandemia otyłości; narodowcy z Radomia – kim są ci, którzy zaatakowali KOD; Polexit – rząd PiS wybiera rosyjską strefę wpływów; przy żłobie Po zmianach w państwowych stadninach zapanowały chaos i amatorszczyzna; Wielka Rafa Koralowa to jeden z najwspanialszych skarbów świata – musimy ją ratować; Sobieraj odchodzi z Alior Banku – w ciągu trzech tygodni wartość rynkowa banku spadła o prawie półtora miliarda złotych.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku