e-Kiosk.pl - Auto Świat 28/2017

czytaj

Auto Świat

28/2017 (09.07.2017)

Liczba stron: 52

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.30 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

102,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
3.69zł zaloguj się

Opis

Mercedesy GLA i GLB – nowe SUV-y z gwiazdą; najtrwalsze silniki Toyoty: które wersje Yarisa, Aurisa, RAV4 wybrać; wielki test salonów: które firmy najlepiej dbają o klienta; test: Honda Civic – mała limuzyna w wersji 1.5 turbo ze skrzynią CVT; fascynacje: Abarth 500; Mini Countryman Cooper S kontra Nissan Juke Nismo RS: porównanie mocnych crossoverów z napędem 4x4; jak jeździć po autostradach; zniszczone auta po wichurach i ulewach: kiedy uzyskasz odszkodowanie.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku