e-Kiosk.pl - Newsweek 29/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

PiS niszczy znacznie więcej, niż nam się wydaje – nie tylko prawo, instytucje, gospodarkę. Niszczy tkankę społeczną; Wystosowane przez Wałęsę i Frasyniuka wezwanie do oporu przeciwko Kaczyńskiemu to dzwonek alarmowy; jak Zbigniew Ziobro zastraszył i skłócił prokuratorów; Józio wrócił do domu – historia żydowskiego chłopca; moda na pszczoły – w stolicy jest coraz więcej miejskich uli; Potęga Itaki Zaczynali od wożenia rodaków po auta na holenderskie szroty, dziś przejmują konkurentów w regionie; Orlen ma ponad 5 mld zł Nowy zarząd firmy musi wymyślić, jak te pieniądze sensownie wydać, zanim dobiorą się do nich politycy.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku