e-Kiosk.pl - Orphan X. Człowiek, którego nie ma

Orphan X. Człowiek, którego nie ma

Gregg Hurwitz

Liczba stron: 370

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
29.90 zł

Opis

Człowiek, którego nie ma to legendarna postać. Budzi respekt, więc zwykło się o nim mówić tylko szeptem. Istnieją pogłoski, że na prośbę osób potrzebujących pomocy zrobi wszystko. Jest tylko jeden warunek: ludzie ci muszą na tę pomoc rzeczywiście zasługiwać. Teraz się okazuje, że jest on kimś więcej niż tylko legendą.
Evan Smoak to człowiek posiadający niezwykłe umiejętności, ale nic dziwnego - od najmłodszych lat był przecież szkolony w ramach tajnego programu rządowego, zaprojektowanego po to, by powołać do życia profesjonalnych płatnych zabójców, którzy na zlecenie rządu amerykańskiego wyeliminują wszystkich jego wrogów. To on był tajemniczym osobnikiem o pseudonimie Orphan X. Po latach szkoleń i treningów Evan postanowił zerwać z programem, a nabytą wiedzę i umiejętności wykorzystać, by raz na zawsze zniknąć.
Teraz jednak ktoś tak samo dobrze wyszkolony jak on siedzi mu na ogonie, śledząc każdy jego ruch. Ten ktoś wie o programie Orphan i zadaniach Evana, a w dodatku jest coraz bliżej celu. Wiadomo też, że nie zawaha się wykorzystać słabości Smoaka i prowadzonej przez niego szlachetnej misji, by go znaleźć i unicestwić.
NAWET CZŁOWIEK, KTÓREGO NIE MA, NIE MOŻE PO PROSTU ZNIKNĄĆ
"Przeczytaj tę książkę. Później mi podziękujesz"
David Baldacci
"Ekscytujący, szokujący thriller!"
Lisa Gardner
"ORPHAN X stoi w jednym rzędzie z najlepszymi thrillerami. Narodziła się nowa supergwiazda thrillera!"
Publishers Weekly

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku