e-Kiosk.pl - Młody Technik 8/2017

czytaj

Młody Technik

8/2017 (14.07.2017)

Liczba stron: 128

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 66% w porównaniu do ceny z okładki

40,80 zł

Opis

Syndrom „drugiej Tesli”; czy blockchain to nowy Internet – w blokach siła i bezpieczeństwo; matematyka z ludzką twarzą: Liczby trójkątne a polska edukacja; chemia inna niż w szkole: Tajemnice tlenu – część 2; edukacja przez szachy: Czarodziej z Rygi; koniec i co dalej – Koniec klimatu jaki znamy; kosmos bez tajemnic: Droga Mleczna – część 2 Dysk galaktyczny; MT studiuje: Wydział metalurgii; z pasji do motoryzacji: od Stara do Lux-Sporta; MT testuje: masz ochotę na przejażdżkę.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku