e-Kiosk.pl - Newsweek 31/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Albo my, albo oni: dyktatura jest coraz bliżej, ale wreszcie ma potężnego wroga – budzące się społeczeństwo obywatelskie; jak przeżyć piekielne rodzinne wakacje; Najsztub z Magdą Gessler o jedzeniu; idealny urlop trwa dwa tygodnie – mówią naukowcy; PiS nie jest niczyim reprezentantem, ani narodu, ani suwerena – to, z czym mamy do czynienia w Polsce, to tyrania większości parlamentarnej – mówi znany filozof prof. Marcin Król; nowojorskie metro jest w opłakanym stanie: pasażerowie klną, ale jadą, czasem nawet tak długo, ile się jedzie z Warszawy do Krakowa; Ed Sheeran: kim jest rudzielec w bluzie, który stał się największą gwiazdą popu.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku