e-Kiosk.pl - Forum 16/2017

czytaj

Forum

16/2017 (03.08.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Timothy Snyder: jak obronić demokrację; Niemcy o Kaczyńskim; zagadka pamięci absolutnej; gra o arabski tron; chiński podbój Afryki; Salwador: 30 lat za aborcję; czas Indian: wojownicy podnoszą głowy; fabryka warzyw: witaminy prosto z taśmy; dusza Laponii: szamanki z krainy Mikołaja; wehikuł feminizmu: jak pralka zmieniła świat; Ram Nath Kovind – prezydent Indii z kasty nietykalnych; Sudan Południowy – grozi powtórka z Rwandy.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis