e-Kiosk.pl - Newsweek 32/2017

czytaj

Newsweek

32/2017 (30.07.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Rozstanie prezydenta z prezesem: decyzję o dwóch wetach prezydent Duda podjął w ostatniej chwili w dużym stopniu pod wpływem żony i ojca; Andrzej Leder: młodzi poczuli, że PiS zagraża ich wolności; górników problem z narkotykami; dlaczego człowiek nie umie pływać; szczepionki skuteczniejsze, niż myślisz; zaostrzenie przez rząd USA polityki imigracyjnej nabija kiesę gangsterom, ale nie powstrzymuje zdesperowanych imigrantów; przystanek Woodstock rusza za kilka dni – to chyba jedyny festiwal muzyczny, na który nie jedzie się dla muzyki.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku