e-Kiosk.pl - Żagle - wydania archiwalne do 12/2017 9/2017

czytaj

Żagle - wydania archiwalne do 12/2017

9/2017 (31.08.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Opis

Mototest – Delphia BluEscape 1200; JACHT ROKU w Polsce 2018 – konkurs na najlepsze konstrukcje żaglowe i motorowe organizowany jest przez miesięcznik „Żagle” po raz ósmy – od obecnej edycji Partnerem Tytularnym konkursu jest Land Rover; EWA3 na śródlądziu południowej Francji; załoga s/y „Safran” penetrowała szwedzkie szkiery – od wysokości Alandów aż po okolice Karlskrony i opisała te porty, które najbardziej utkwiły jej w pamięci; WIW 2017 Gdynia; THE TALL SHIPS’ RACES – wielkie święto żeglarstwa w Szczecinie; samotny żagiel; przygotowanie jachtu do zimy; Azimut Grande 35. – z megajachtem w roli głównej; wywiady „Żagli” – SZEROKIE WODY na Wiśle; The Ross Sea Party – zapomniana część ekspedycji Shackletona; VOLVO Gdynia Sailing Days 2017; droga do Tokio – biało-czerwone mistrzynie świata.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis