e-Kiosk.pl - Forbes 9/2017

czytaj

Forbes

9/2017 (30.08.2017)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
11.07zł zaloguj się

Opis

Mariusz Książek, założyciel giełdowej spółki Marvipol, mówi „Forbesowi”, za co ludzie kochają drogie auta terenowe, dlaczego wolą drogie mieszkania, jak zarobić fortunę na własnym hobby oraz co uważa za swoją największą porażkę biznesową; majątek wyciśnięty na siłowni – zamiast obniżać ceny, celujemy w segment premium – twierdzi szefowa firmy Magdalena Bronchard i stawia na kluby dla rodzin; niełatwo zaistnieć na rynku zdominowanym przez azjatyckich producentów zastawy – jeszcze trudniej zarobić na czysto w ciągu roku 4,2 mln zł, ręcznie stemplując kolorowe wzory na kamionkowych naczyniach – manufakturze Bolesławiec, którą prowadzi rodzina Zwierzów, to się udało; Konrad Kąkolewski od zera stworzył drugą co do wielkości firmę windykacyjną w Europie; w kogo uwierzył Michał Sołowow; żeby założyć firmę Cliffside Brokers, Marcin Mazgaj potrzebował wiedzy o rynku brokerskim i nazwiska, które dzieli z jednym z najbogatszych Polaków; jak Łukasz Haluch, twórca serwisu Para Los Curiosos, w dwa lata zbudował globalny portal rozrywkowy; puste półki Textil Marketu – źle wdrożony system IT rozregulował sprzedaż firmy; wielka klapa w Janowie Podlaskim; kto wspomaga reżim Kima; najbardziej zyskowne fundusze emerytalne; historia – czysta wódka na salonach; FORBES LIFE; SZKOŁY WYŻSZE; NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis