e-Kiosk.pl - Newsweek 33/2017

czytaj

Newsweek

33/2017 (06.08.2017)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Premier Beata Szydło - przemęczona, zestresowana, spięta - współpracownicy twierdzą, że jest psychicznym wrakiem; dwie twarze PiS; jak Marta Lempart stała się twarzą koalicji ruchów obywatelskich; Andrzej Duda, podpisując trzecią ustawę, wpakował Ziobrę na minę – mówi socjolog Jakub Bierzyński; zapanowała wielka moda na obozy militarne dla dzieci; Wanda Chotomska - jej książki czytały całe pokolenia - pisarka zmarła 2 sierpnia, miała 87 lat; w dobie internetu kochanka albo kochanki szuka się na portalach; Wenezuela staje się dyktaturą, a prezydent Nicolas Maduro szykuje się do ostatecznej rozprawy z opozycją; „New York Times” i „Washington Post” świetnie sobie radzą dzięki polityce medialnej Donalda Trumpa; prezydent Putin przechodzi kolejną metamorfozę; czy nadchodzi koniec ery benzyny; PiS otwiera furtkę do sprzedaży terenów leśnych, by sfinansować program Mieszkanie Plus; gadżety na wakacyjne upały; dlaczego zdrowe produkty jedzone w nadmiarze mogą okazać się groźne; pszczoła i jej oko; dlaczego naukowcy pracują nad nowymi skuteczniejszymi kremami z filtrami przeciwsłonecznymi; François Ozon o nowych filmach i budzeniu skrajnych emocji.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis