e-Kiosk.pl - Newsweek 34/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Trybunał Konstytucyjny - to dziś degrengolada pod nadzorem sędzi Przyłębskiej; Kaczyński naśladuje Putina – przestrzega były premier Włodzimierz Cimoszewicz; czy obecność w Unii Europejskiej to gwarancja bezpieczeństwa dla Polski; o Międzymorzu i nowym nacjonalizmie mówi reporter i prozaik Ziemowit Szczerek; Sosnowiec broni Gierka; jak żyją ludzie, którzy nie chcą produkować śmieci; mistrz MMA podejrzany o handel narkotykami; Trump na wypoczynek poświęcił już jedną czwartą swojej prezydentury; w Indiach gwałty na nieletnich zdarzają się coraz częściej, a władze nie wiedzą, jak z tym walczyć; czy dni Państwa Islamskiego w Iraku i Syrii są już policzone; piłkarze na sprzedaż; polskie filmy nakręcają kinowy boom, ale ich producenci na tym nie zarabiają; gadżety do golenia; kolorowe zwierzęta - żeby skryć się przed wrogiem, wiele zwierząt wybiera raczej krzykliwe kolory i szalone wzory, a nie barwy maskujące; z bliska - superkomórka burzowa; gen przygody - za sprawą drobnej mutacji człowiek został odkrywcą i pokochał ciągłe zmiany, także w życiu intymnym; grupa Riverside wraca do koncertowania; właśnie ukazuje się kolejny kryminał Marka Krajewskiego - „Mock. Ludzkie zoo”; David Lowery w Stanach został okrzyknięty odkryciem roku, zaś w Polsce „A Ghost Story” podbiło festiwal Nowe Horyzonty.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku