e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 9/2017

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

9/2017 (05.09.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.90 zł 12.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 55% w porównaniu do ceny z okładki

140,00 zł

Opis

5 innowacyjnych narzędzi którymi służby zapewniają bezpieczeństwo; z warszawskiej ochoty na globalne rynki – rozmowa z Zarządem Grupy WB; Huta Stalowa Wola – produkcja i programy rozwojowe w 2017 roku; zmodernizowany BWR-1S i nie tylko – WZM S.A. na MSPO 2017; anatomia pancerza – ukraiński Opłot; francuska samobieżna armatohaubica GCT AUF 1; pierwszy i kluczowy – Raport Potencjał Wojsk Lądowych.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis