e-Kiosk.pl - Newsweek 35/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Tragedia na obozie; po 20 latach od śmierci Diana jest niemal równie obecna w popkulturze jak za życia; wskoczyliśmy na piąte miejsce na liście największych producentów mrożonych deserów w Europie; cichy przewrót w TVP; czy spiskowcy chcą się pozbyć Kaczyńskiego, by zachować cały prawicowy stan posiadania; ABW znalazła w Polsce terrorystów - ale okazuje się, że sama ich stworzyła, fałszując dokumenty; w polskim internecie jest coraz więcej fałszywych leków; ultraprawica zjednoczona dzięki prezydenturze Trumpa dąży do uzyskania pełnoprawnego głosu w publicznej debacie; rosyjscy psychiatrzy uznają krytykę władzy za schizofrenię, a opozycjonistów wysyłają do zamkniętych szpitali; po drastycznej podwyżce cen masła, śmietany i owoców jesienią lody mogą podrożeć; seksizm w Krzemowej Dolinie; gadżety dla uczniów i nauczycieli; nowa era człowieka; z bliska - jaguar amerykański - pływak drapieżnik; Tomasz Organek - cztery lata temu koncertował po podlaskich wsiach, dziś prawie każda jego płyta osiąga status platynowej; Jane Campion - podczas tegorocznego festiwalu w Cannes furorę zrobił drugi sezon jej serialu „Tajemnice Laketop”.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku