e-Kiosk.pl - Auto Świat 35/2017

czytaj

Auto Świat

35/2017 (27.08.2017)

Liczba stron: 60

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.30 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

102,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
3.69zł zaloguj się

Opis

Porównanie małych aut z turbodoładowanymi 3-cylindrowymi silnikami benzynowymi: Ford Fiesta kontra Hyundai i20, Citroën C3 i Opel Corsa; VW T-Roc: premiera małego SUV-a na bazie Golfa; używane Volvo: wybieramy najlepsze modele i wersje silnikowe; Ford Focus I w dobrym stanie już za 5 tys. zł; Ferrari Portofino: 3,5 s do setki; VW Arteon: nowa limuzyna w stylu coupé w wersji 2.0 TSI 4Motion R-Line; Skoda Octavia: kombi w wersji 1.8 TSI (180 KM); Lexus LC: pierwsza jazda luksusowym coupé – wyjątkowy model z hybrydą lub V8; pomiary prędkości: standardowe ograniczenia i sposoby pomiarów.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku