e-Kiosk.pl - Newsweek 36/2017

czytaj

Newsweek

36/2017 (27.08.2017)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Grzegorz Schetyna długo czekał na to, by przejąć PO. Gdy wreszcie się udało, wyborcy PO chcą innego lidera; sprawa Nangar Khel – prezydencie, ułaskaw żołnierza – piszą do Andrzeja Dudy generałowie i szeregowcy; szkoła według PiS – nie ma nauczycieli, szkoły są w przebudowie, a w niektórych trzylatki trafią do sal po 15-latkach; Jarosław Kuźniar – jeszcze rok temu mówili, że się skończył, tymczasem on jest dziś tam, gdzie inni dziennikarze dotrą za kilka lat; dobrobyt na kredyt – mocarstwowe plany, bezpieczeństwo socjalne i propaganda sukcesu – powrót złotej ery Edwarda Gierka.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku