e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 4/2012

czytaj

Pilot Club Magazine

4/2012 (11.04.2012)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Cessna Aircraft Company – jak się rozwijała na przestrzeni kilkudziesięciu lat swojego istnienia; już niebawem Gulfstream zakończy proces certyfikacji swojego nowego dziecka – G280; Sbach – Artur Kielakow opowiada o swoim spotkaniu z tym niesamowitym samolotem; NextGen – następna generacja precyzyjnej nawigacji globalnej to perspektywa całkiem niedaleka; czy warto postawić na słuchawki z aktywnym tłumieniem a może jednak lepiej wybrać słuchawki pasywne.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis