e-Kiosk.pl - Żagle - wydania archiwalne do 12/2017 10/2017

czytaj

Żagle - wydania archiwalne do 12/2017

10/2017 (29.09.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Opis

Katamaranem w St. Martin – fascynująca wyspa w rejonie Małych Antyli – mamy nadzieję, że poważnie zniszczona ostatnim huraganem, wkrótce ponownie stanie się żeglarskim rajem; kiedyś marzenie armatorów, dziś standard – instalacje wody pitnej, zaburtowej i ciepłej; Boston Whaler – słynna amerykańska marka łodzi motorowych obchodzi jubileusz 60-lecia istnienia; w regatach Volvo Ocean Race 2017/18 startuje siedem zespołów – przedstawiamy teamy gotowe do startu; MŚ Świata Katamaranów Klasa A; „kredens” w ślizgu; coś dla majsterkowiczów – wydłużanie rufy; NAVETTA 37 – superjacht dla szejków; topenanta podczas żeglowania; poza wodami Unii – przepisy i procedury; 47. Rolex Fastnet Race; droga do Tokio – testowe medale.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis