e-Kiosk.pl - Forbes 10/2017

czytaj

Forbes

10/2017 (27.09.2017)

Liczba stron: 252

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 17.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 50% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
11.07zł zaloguj się

Opis

Jim Samples, prezes TVN, wyjaśnia w rozmowie z „Forbesem”, dlaczego nie obawia się zapowiadanej przez PiS dekoncentracji mediów; lista 30 młodych Polaków, którzy w biznesie podbijają świat; kto w Polsce zarabia na napojach; od sklepiku z pecetami do miliarda przychodu – Michał Świerczewski postawił na sprzedaż w internecie w czasach, gdy duzi gracze traktowali ją jako ciekawostkę; gry zamiast nudnego IT – nowe technologie zabierają biznes firmom z tradycyjnej gospodarki; twórca Zary najbogatszy – Amancio Ortega został w sierpniu najbogatszym człowiekiem świata; wielkie krojenie w Soho Development – Maciej Wandzel i Wojciech Napiórkowski, zamiast czekać na dywidendę z deweloperskiej spółki Soho, postanowili sprzedać ją po kawałku.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis