e-Kiosk.pl - Newsweek 38/2017

czytaj

Newsweek

38/2017 (10.09.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Tomasz Piątek: człowiek, który walczy z szefem MON; wojna Szydło z Morawieckim o tytuł Człowieka Roku; jak kapelan ministra Szyszki zabija zwierzęta; obozy zagłady oczami Niemca; wywiad z Orphanem Pamukiem; na ekrany wchodzi film „Ptaki śpiewają w Kigali”, ostatni zrealizowany przez Joannę Kos-Krauze wspólnie z mężem; Włosi ze Wspólnoty św. Idziego posłuchali papieża i przyjmują uciekinierów z Bliskiego Wschodu w parafiach i we własnych domach; szkoła w przebudowie: nowa podstawa programowa jest bez sensu, to XIX-wieczny gniot – mówi prof. Łukasz Turski, fizyk teoretyczny i popularyzator nauki; festiwal kultury alternatywnej Burning Man na pustyni Black Rock w Nevadzie w USA stał się mekką celebrytów; obniżka wieku emerytalnego to kiełbasa wyborcza, którą sfinansują pieniądze z OFE; kryptowaluty: technologia stojąca za cyfrowym pieniądzem to jeden z najciekawszych wynalazków XXI wieku.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis