e-Kiosk.pl - Pracownik Samorządowy 10/2017

czytaj

Pracownik Samorządowy

10/2017 (13.10.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
38.00 zł 40.00 zł
564,00 zł

Opis

Skuteczna komunikacja z zespołem wójt bez asystenta, starosta bez doradcy; tryb powoływania kadry kierowniczej w placówkach edukacyjnych; nadgodziny kierowników w samorządzie; ocena pracy dyrektora szkoły z punktu widzenia organu prowadzącego; kto zapłaci grzywnę nałożoną na wójta; przedłużenie stanowiska dyrektora gimnazjum włączanego do szkoły podstawowej; utrata zdolności do pracy w znacznym stopniu jako przesłanka renty; administracyjne przeniesienie uczniów.

PRACOWNIK SAMORZĄDOWY to pierwszy miesięcznik na rynku, w którym sprawy kadrowo-płacowe odnoszą się do wszystkich pracowników samorządowych. Zakres tematów poruszanych na łamach pisma w pełni obejmuje problemy dotyczące zagadnień personalnych, tj. spraw kadrowych, płacowych oraz zarządzania pracownikami. Czytelnicy odnajdą w nim:
  • rozwiązania konkretnych problemów, przykłady dobrych praktyk,
  • porady i interpretacje przepisów,
  • odpowiedzi na swoje pytania,
  • nowe prawo i planowane zmiany,
  • orzecznictwo, wzory dokumentów, wskaźniki, stawki.

Miesięcznik adresowany jest do: pracowników urzędów i samorządowych jednostek organizacyjnych, w szczególności do pracowników działów personalnych, specjalistów do spraw kadrowo-płacowych, kadry zarządzającej JST.

czytaj więcej zwiń opis