e-Kiosk.pl - Gospodarz. Poradnik Samorządowy 10/2017

czytaj

Gospodarz. Poradnik Samorządowy

10/2017 (20.10.2017)

Liczba stron: 44

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.70 zł 4.70 zł
120,00 zł

Opis

Młodzi w naszej gminie widzą swoją przyszłość – rozmowa z Alicją Sielicką, burmistrz Prochowic; gmina z bliska: Dzierzkowice; powiat z bliska: unikatowe walory lecznicze i uzdrowiskowe powiatu zamojskiego; samorządowcy nie uciekają przed problemami – rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, marszałkiem województwa lubelskiego; od stanu infrastruktury zależy rozwój miasta – rozmowa z Tomaszem Zającem, burmistrzem Hrubieszowa; priorytetem jest poprawa stanu dróg – rozmowa z Pawłem Pikulą, starostą lubelskim; nie zamykajmy się przed światem, bo nawzajem mamy sobie dużo do zaoferowania – rozmowa z Andrzejem Majem, starostą kraśnickim; raport: przybywa dłużników na wsi; rolnictwo: regulacja tarczowych rozsiewaczy nawozów, dopłaty do materiału siewnego kategorii kwalifikowany, czy Chiny zrewolucjonizują światowe rolnictwo, zmiany w rejestracji oświadczeń dla cudzoziemców, Targi Kontraktacji dla Branży Ekologicznej Biocontracting w nowej odsłonie; WOW, czyli system Wsparcia Organów Wyborczych; wyśpiewuję emocje – rozmowa z Patrycją Markowską; Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym – sztuka w świetle dwóch księżyców.

Gospodarz. Poradnik Samorządowy ukazuje się od 1995 roku. Miesięcznik redagowany jest we współpracy z organizacjami społecznymi, a szczególnie z Krajowym Związkiem Sołtysów RP.
Pismo powstało z potrzeby profesjonalnego informowania i świadczenia poradnictwa adresowanego do liderów przemian na wsi i w mieście.

czytaj więcej zwiń opis