e-Kiosk.pl - Newsweek 42/2017
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Eurooszuści z PiS: na najważniejszą konwencję w swej historii PiS wyłudziło ponad pół miliona złotych z Unii Europejskiej; Wojciech Pszoniak: w Polsce triumfuje chamstwo; nowi emeryci – euforia przed katastrofą; psycholog, prof. Bogdan Wojciszke, tłumaczy, dlaczego rozpada się aż jedna trzecia polskich małżeństw; Zadie Smith: brytyjska pisarka opowiada o chęci podobania się, pisarzach komicznych i o tym, że dziś wszystko jest polityczne; wpływ kolorów na ludzki organizm jest dużo silniejszy, niż myśleliśmy; po referendum w sprawie niepodległości Katalonii przyszłość Hiszpanii stanęła pod znakiem zapytania.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis