e-Kiosk.pl - Newsweek 43/2017

czytaj

Newsweek

43/2017 (15.10.2017)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

lIe jest warta nowa ustawa o broni; Duda i Ziobro czyli historia politycznej znajomości; PO i Nowoczesna liczą, że dzięki listom zjednoczonej opozycji w wyborach samorządowych pokonają PiS; Hanna Gronkiewicz-Waltz - PiS chce ją skompromitować, żeby przejąć władzę w stolicy; muzeum wyklętych - to będzie pomnik nowych czasów, utrwalona w cegle i szkle wersja polityki historycznej jednej partii; Cezary Pazura nagrał spot do akcji Różaniec do Granic; Marta Frej - o co walczy znana z memów artystka; wybory w Czechach; jeden z najpotężniejszych producentów filmowych w USA nękał seksualnie młode aktorki i podwładne; reżim ajatollahów może runąć w każdej chwili - mówi Szirin Ebadi, irańska obrończyni praw człowieka; futbol i inwestycje - Robert Lewandowski wie, że jego piłkarska kariera nie będzie trwać wiecznie; czy carsharing stanie się alternatywą dla własnego samochodu; gadżety - sprytne słuchawki; dlaczego lubimy obgadywać innych; z bliska - oczy skakuna; owłosienie i ewolucja; Marlon James - autor wydanej właśnie „Księgi nocnych kobiet” opowiada o niewolnictwie, Jamajce i Ameryce; „Wataha” - ten serial zmienił zasady gry na polskim rynku; odwołanie szefowej PISF Magdaleny Sroki wywołało panikę w środowisku filmowym.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis