e-Kiosk.pl - Gospodarz. Poradnik Samorządowy 11/2017

czytaj

Gospodarz. Poradnik Samorządowy

11/2017 (20.11.2017)

Liczba stron: 44

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.70 zł 4.70 zł
120,00 zł

Opis

W Słubicach nad Wisłą – gmina z bliska; Piechowice świętują i zmieniają się – rozmowa z Witoldem Rudolfem, burmistrzem Piechowic; bez powodu nie zmieniam zdania – rozmowa z Grzegorzem Benedykcińskim, burmistrzem Grodziska Mazowieckiego; przyzwoita sytuacja na rynku mleka; są rzeczy, które ciągle mnie zaskakują – rozmowa Waldemarem Brosiem, prezesem Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich; działania promocyjne umacniają markę – rozmowa z Ryszardem Jurkiewiczem, kierownikiem Działu Marketingu OSM w Kole; bezpieczna droga od pola do stołu; produkcja biogazu z substratu powyżej 20 proc. suchej masy – ekspert radzi; Warsaw Food Expo 2018; więcej innowacji na Centralnych Targach Rolniczych; projekt ustawy – pomoc przy zbiorach owoców i warzyw; prawdopodobne zmiany w ordynacji wyborczej; QAFP gwarancją jakości.

Gospodarz. Poradnik Samorządowy ukazuje się od 1995 roku. Miesięcznik redagowany jest we współpracy z organizacjami społecznymi, a szczególnie z Krajowym Związkiem Sołtysów RP.
Pismo powstało z potrzeby profesjonalnego informowania i świadczenia poradnictwa adresowanego do liderów przemian na wsi i w mieście.

czytaj więcej zwiń opis