e-Kiosk.pl - Forbes 12/2017

czytaj

Forbes

12/2017 (22.11.2017)

Liczba stron: 264

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł

Opis

Liderzy Biznesu 2017 roku; córce ufam bezgranicznie – mówi Zbigniew Grycan o swojej córce Małgorzacie; jak internet zabił radość ze stania w kolejkach; co trzęsie rynkami – koniec finansowej kroplówki Europy; o nim się mówi – Michał Sołowow; profesor Krzysztof Obłój opowiada o tym, że nie każda firma musi mieć strategię, czemu przedsiębiorcy źle sypiają, jak buduje się czempiona i dlaczego w każdej spółce kluczowa jest jej przeszłość; Sebastian Siemiątkowski stworzył na bazie nowych technologii realnego konkurenta wobec banków; Tadeusz Olszewski założył firmę, która teraz buduje 288 szpitalnych sal operacyjnych w 13 krajach; małe stacje idą w bój pod sztandarem Avia; 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu; sztuki walki to świetna szkoła życia – mówi Aleksander Paciorkiewicz, założyciel i prezes firmy Foodcom; Hugh Hefner zostawił po sobie ledwie strzęp dawnego imperium – pokonała go jego własna rewolucja; coraz więcej pracowników decyduje się porzucić etat na rzecz pracy zdalnej z możliwością podróży po świecie; Forbes Na Święta – moc pomysłów na upominki; RAPORT: nieruchomości luksusowe – nowe trendy i najmodniejsze lokalizacje oraz biura oczami najemców.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis