e-Kiosk.pl - Detektyw Extra 4/2017

fragment

Detektyw Extra 4/2017

Opracowanie zbiorowe

Czas trwania: 2 godz. 42 min.

Kupując otrzymujesz:

MP3
Pojedyncze wydanie
6.60 zł

Opis

Ani się obejrzeliśmy, jak minęły prawie dwa lata z "Detektywem Extra" - Kryminalny Świat PRL-u. Zastanawialiśmy się czy będzie zainteresowanie sprawami kryminalnymi z tamtego okresu. Okazuje się, że z numeru na numer sympatia i zainteresowanie rośnie. Nasi Autorzy wyszukują coraz ciekawsze historie, najczęściej nieznane, a Czytelnicy piszą do nas listy i telefonują. Nie zliczę podziękowań, jakie w tym czasie odebrałam od Was, drodzy Państwo. Najbardziej wzruszają mnie własnoręcznie pisane listy, włożone do koperty i wysłane za pośrednictwem poczty. O wiele łatwiej napisać e- maila, ale muszę przyznać, że kiedy czytam litery odręcznie skreślone na papierze czuję, że ten kontakt jest bardziej bezpośredni, intymny.

Jeden z Czytelników, nawiązując do tekstu "Od Albatrosów do Zefirów" (papierosy PRL-u) z ostatniego numeru przysłał list, w którym uzupełnia nasz alfabet z dymkiem. Doświadczony palacz (na szczęście zerwał już z nałogiem!) zainspirował mnie do złożenia Państwu propozycji:

Drodzy Czytelnicy, piszcie do nas jak najwięcej listów. Wspominajcie, dzielcie się spostrzeżeniami, inspirujcie. Ale proszę najserdeczniej: wyrażajcie zgodę na ich publikację! Miejsca na Państwa refleksje na stronach "Detektywa Extra" nie zabraknie.

Z wyrazami szacunku,

Monika Frączak

czytaj więcej zwiń opis