e-Kiosk.pl - Żagle - wydania archiwalne do 12/2017 12/2017

czytaj

Żagle - wydania archiwalne do 12/2017

12/2017 (30.11.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Opis

Korsyka to „Ile de Beaute” – wyspa wynurza się z wody wysokimi na 2000 m nad poziomem morza szeregami coraz wyżej wstępujących ostrych grani szczytów; Platinum 989 uzyskał nominację w konkursie Land Rover Jacht Roku w Polsce 2018 – po przeprowadzeniu testu utwierdziliśmy się w przekonaniu co do słuszności naszego wyboru; w ostatnim rejsie załoga Sun Campera odwiedziła Berlin, który otwiera dostęp do jednego z największych obszarów dróg wodnych w Europie – można stąd ruszyć na drogi wodne Niemiec, obejmujące ponad 3600 km szlaków; co cztery lata World Sailing (dawny ISAF) publikuje nową wersję Przepisów Regatowych Żeglarstwa – zmiany wprowadzone obecnie nie są znaczące, ale każdy regatowiec powinien je znać; 9 w skali Beauforta na 9. Zlot; żagle na hydroskrzydłach; innowacyjny symulator – żeglarstwo przez cały sezon; TANKOA S501 – elegancki i komfortowy; Jerzy Wcisła – Polska wraca na wodę; Morze Śródziemne – Scylle i Charybdy Morza Śródziemnego, część 3; Volvo Ocean Race; droga do Tokio – pucharowe medale.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis