e-Kiosk.pl - Auto Świat Katalog Classic 2/2017

czytaj

Auto Świat Katalog Classic

2/2017 (25.10.2017)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.90 zł 19.99 zł

Opis

Bez wątpienia Mercedes jest pierwszą marką pod względem liczebności aut na polskiej oldtimerowo-youngtimerowej scenie. Wystarczy tylko spojrzeć na liczbę ofert sprzedaży, samochody pojawiające się na zlotach czy rajdach lub też liczbę klubów zrzeszających miłośników konkretnych modeli – pod każdym względem firma ze Stuttgartu prowadzi! Dlaczego tak jest? Bo dzięki szerokiej palecie modelowej każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od zasobności portfela. Do tego oferta egzemplarzy jednego modelu też zazwyczaj jest większa niż w innych markach, można się więc zastanawiać, czy odważyć się remontować, czy kupić od razu gotowe do jazdy auto. Części zamienne? Mercedes jako jedna z niewielu firm nadal ma w swojej ofercie elementy do pojazdów sprzed 40 czy 50 lat. Ceny nie są niskie, ale każdy, kto przeprowadzał renowację auta, wie, że czasem warto zapłacić więcej, żeby w ogóle wyjechać z garażu. W przypadku Mercedesów dochodzi jeszcze jeden aspekt: któż z nas nie marzył kiedyś o samochodzie z gwiazdą na masce? A skoro tak, to marzenia trzeba przecież spełniać! Nasza publikacja pomoże wam dokonać słusznego wyboru i podpowie, jak uniknąć błędów.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w nim prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Auto Świat Katalog Classic to wydania specjalne Auto Świata, poświęcone wybranemu tematowi lub marce pojazdów używanych nazywanych youngtimerami.

czytaj więcej zwiń opis