e-Kiosk.pl - Newsweek 47/2017

czytaj

Newsweek

47/2017 (12.11.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Jak żonaci faceci robią castingi na kochanki; Ryszard Petru chce stworzyć własną koalicję – centrolewicową z Barbarą Nowacką w roli nowej kandydatki na prezydenta Warszawy; kryzys w MSZ – każdy dzień przynosi nowe przykłady katastrofy w polityce zagranicznej; dlaczego młodzi lubią brać udział w patriotycznych marszach; spór o Barbarę Radziwiłłównę; George Soros – bywał znienawidzony jako finansista, ale wrogiem publicznym numer jeden stał się dopiero jako filantrop; najpierw był upadek hollywoodzkiego potentata Harveya Weinsteina, teraz w gruzy runęła kariera Kevina Spacey – i to nie koniec lawiny oskarżeń.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis