e-Kiosk.pl - Polityka 46/2017

czytaj

Polityka

46/2017 (14.11.2017)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł
369,00 zł

Opis

Oceniamy rząd Beaty Szydło; teraz lustracja majątkowa; bezradna komisja etyki poselskiej; rozmowa z prof. Tomaszem Nałęczem, historykiem i politologiem, o prezydentach III RP; coraz więcej rodzin zatrudnia pomoc domową; czym jest charyzma; spór o cudowną lipę; jak nie utonąć w oceanie plastiku; dlaczego kolej się wykoleja; Polska jedną wielką strefą ekonomiczną; pożegnanie z gotówką; co może opozycja; nawracanie neonazistów; Polska-Ukraina: ząb za zub; Izrael – minister Miri Regev; 170 lat temu wybuchła wojna domowa w Szwajcarii; Momus – pierwszy kabaret warszawski; rozmowa z prof. Karolem Modzelewskim o najważniejszych chwilach w jego życiu i receptach na Polskę; szczyt klimatyczny ONZ: odliczanie do apokalipsy; rozmowa z dr. Łukaszem Krzyżowskim; niezwykła kariera botoksu; hasztagi – zadziwiająca popularność kratki; futbol według trenera Nagelsmanna; Maria Janion, czyli fenomen polskiego romantyzmu; kino polo Patryka Vegi; rozmowa z pisarzem Jackiem Dukajem; Jazz Band Młynarski-Masecki – udany powrót w lata 20; Marsz Niepodległości z bliska.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis