e-Kiosk.pl - Mollie Potrafi 1/2018

czytaj

Mollie Potrafi

1/2018 (04.01.2018)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 43% w porównaniu do ceny z okładki

40,80 zł

Opis

Mięciutkie rękawiczki z nostalgiczną chmurką; aksamitna torebka z haftem wpisuje się w styl bohemy; kołnierzyk jak naszyjnik – absolutnie wyjątkowe cudeńko; kostium dla małej wróżki – mamo, bierz się za szycie; walentynkowa wycinanka z łabędziami; zapisz w nim swoje postanowienia; proste bluzy odmienione aplikacjami, szydełkowymi gwiazdkami; szalik dla Twego mężczyzny – warto nauczyć się robić na drutach; pastelowe kolory, magiczne kształty – origami sprawdza się zawsze.

Mollie Makes - magazyn wydawnictwa Future - zawojował cały świat. W USA jest numerem 1, a w wielu krajach świata ma lokalne wydania licencyjne, które cieszą się ogromną popularnością. My też dołączyliśmy do tych krajów.
Niezwykły powab tego pisma zawiera się w pojęciu k r e a t y w n o ś ć. Mollie potrafi ujawnia zazdrośnie strzeżone tajemnice know-how i pomysły twórcze najbardziej kreatywnych mistrzyń robótek ręcznych z Wielkiej Brytanii i innych krajów europejskich. Tematyka, rodzaje materiałów oraz techniki wykonania są najróżnorodniejsze i zapewne zdobędą serca aktywnych Polek z pasją do handmade.
I jeszcze jedno - redakcja Mollie potrafi potrafi wyszperać kreacje z najróżniejszych zakątków świata. Z tej różnorodności technik, tematów i kultur bierze się siła Mollie. Magazyn jest źródłem inspiracji świeżymi, zaskakującymi pomysłami, które zachwycą szczególnie te Polki, które są otwarte na różnorodne wzorce kulturowe.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis