e-Kiosk.pl - Forbes 1/2018

czytaj

Forbes

1/2018 (13.12.2017)

Liczba stron: 212

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł

Opis

5 ludzi biznesu, którzy dzielą się pasją i majątkiem; kosmetyki to ciekawy i wielowątkowy biznes – w dodatku tak szybko się zmienia, że jeśli wypadnie się z branży na dwa lata, wraca się w zupełnie nowe realia – mówi Jarosław Cybulski, prezes firmy Janda; EA po ciemnej stronie mocy; co trzęsie rynkami – zmowy na rynku ropy ciąg dalszy; co się stało z marką CPN; Konsalnet, jeden z liderów branży ochrony, otrząsnął się po niedoszłym przejęciu i planuje wejście na GPW; Hui Ka Yan zajął pierwsze miejsce na liście najbogatszych Chińczyków „Forbesa”, ale swój majątek zbudował na długu; wedding.pl ma szansę, by zostać wiodącą platformą internetową, która łączyłaby przyszłe pary z usługodawcami; Netguru udowadnia, że nie trzeba tworzyć własnych produktów, żeby zbudować dużą firmę technologiczną; niewielu udaje się przemiana ze sportowca w sprawnego menedżera – Czesław Lang pokazał, że jest możliwa; RAPORTY FORBESA: turystyka , poligrafia, biura przyszłości.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis