e-Kiosk.pl - Sieci 49/2017

czytaj

Sieci

49/2017 (04.12.2017)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 53% w porównaniu do ceny z okładki

169,00 zł

Opis

5 mln zł – tyle zarobiła rodzina Hanny Gronkiewicz-Waltz na kamienicy ukradzionej po wojnie żydowskim właścicielom. Waltzowie wciąż udają, że nic się nie stało, i unikają odpowiedzi na najważniejsze pytania; Molestowanie, przemoc, a nawet gwałt. Feministki zdecydowały się mówić o patologiach w kręgu nowej lewicy; Rozmowa ze Stanisławem Karczewskim, marszałkiem Senatu, politykiem Prawa i Sprawiedliwości, lekarzem; Polska wchodzi w kolejny okres wyborczy. Dla rządzącej prawicy będzie to najważniejszy test, który zdecyduje o tym, czy będzie w stanie kontynuować podjęte reformy przez następne lata; Nowoczesna na wojennej ścieżce.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce.
„Sieci” to teksty uznanych i doświadczonych dziennikarzy, komentarze osobistości ze świata polityki, ekonomii i biznesu, opinie najlepszych polskich felietonistów, rzetelne teksty historyczne, recenzje kulturalne oraz wywiady ze znakomitymi rozmówcami.
Na łamach tygodnika publikują doświadczeni dziennikarze, znani wcześniej z innych mediów, np. z tygodnika „Uważam Rze. Inaczej pisane”. „Sieci” to m.in. wywiady Michała i Jacka Karnowskich, słynna rubryka Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego, dziennikarstwo śledcze Jerzego Jachowicza i teksty znanych publicystów, takich jak: Piotr Zaremba, Marek Pyza, Grzegorz Górny, Dorota Łosiewicz, Piotr Skwieciński, Marzena Nykiel.
Wśród autorów tygodnika są najlepsi, wyróżnieni nagrodą Złotej Ryby dziennikarze – Wiktor Świetlik, Krzysztof Feusette, Robert Mazurek i Łukasz Warzecha. Na łamach stałe rubryki prowadzą Leszek Długosz, Jan Pietrzak, Katarzyna Łaniewska, Maciej Pawlicki, Witold Gadowski, Andrzej Zybertowicz, Michał i Paweł Korsun, Kamila Łapicka, Ryszard Makowski, Krystyna Grzybowska i Wojciech Lada.
Tygodnik „Sieci” zasłużył na miano największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce – także pod względem wysokości sprzedaży. Profil tygodnika na Facebooku w ciągu roku zdobył już ponad 70 tys. „polubień”.

czytaj więcej zwiń opis