e-Kiosk.pl - Newsweek 52/2017-1/2018

czytaj

Newsweek

52/2017-1/2018 (17.12.2017)

Liczba stron: 172

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Pola Raksa - gdzie dziś jest jedna z największych polskich gwiazd; opowieść o pięciu dziewczynkach, które urodziły się za wcześnie, cudem przeżyły, a dziś są wesołe i zawsze trzymają się razem; John Irving, autor „Świata według Garpa” opowiada o szukaniu ojca, samotności twórcy i śmierci w połowie zdania; Marcin Gortat nie tylko o koszykówce; Justyna Kowalczyk opowiada o depresji, bezsenności, bólu i nadziei na jeszcze jeden olimpijski medal.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis