e-Kiosk.pl - Forbes 2/2018

czytaj

Forbes

2/2018 (25.01.2018)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł

Opis

Michał Sołowow, Jacek Szwajcowski, Artur Kawa, Daniel Mzyk – wydłuża się lista polskich przedsiębiorców, którzy uciekają z GPW; na początku stycznia prezes największej grupy firm finansowych, w której skład wchodzą PZU, Pekao SA i Alior, ogłosił strategię #nowe PZU; o blisko 1,2 tys. proc. wzrosły notowania bitcoina w 2017 r. – jego kapitalizacja w pewnym momencie przekroczyła wartość PKB Danii; WOŚP idzie na rekord i dobija do miliarda; czy Airbus stawia na ciasnotę; dlaczego Włochy znowu stoją kością w gardle Unii Europejskiej; o nim się mówi – Artur Kawa; co się stało z marką Biały Jeleń; jak zostać najbogatszym człowiekiem świata – wszystkie tajemnice Jeffa Bezosa i jego Amazona; jak trzech fanów kawy zrobiło biznes z niczego; biznesmen z Desy w świecie dzieł sztuki; jajeczne imperium rodziny Woźniaków; metalowe plakaty z Polski podbijają świat; wzloty i upadki biznesu Adiuvo; co z tą polską innowacyjną; 2017 r. przyniósł stabilizację na rynku fuzji i przejęć; kto najlepiej zadba o twój milion złotych i przyszłość; deski made in Poland; nasz człowiek z żelaza; wielki świat Klasy S; analogowe zabawki; fani białego szaleństwa mogą dziś zaopatrzyć się w sprzęt lokalnych polskich marek.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis