e-Kiosk.pl - Newsweek 2/2018
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Joanna Szczepkowska - aktorka, która w 1989 roku ogłosiła koniec komunizmu, tłumaczy, jak żyć w czasach PiS; Hanna Gronkiewicz-Waltz - przegrana politycznie, osamotniona, w defensywie; pisarz Andrzej Stasiuk o tyranii i polskim genie samozagłady; Mateusz Morawiecki czyli Edward Gierek XXI w.; spotkanie z synem hitlerowskiego zbrodniarza; jak wojna dotyka kolejne pokolenia; Kasia Tusk - blogerka podwyższonego ryzyka; jak niszczono niezależność sądów w II RP; reportaż z Libanu - syryjskich uciekinierów jest tu już ponad milion; narzeczoną księcia Harry’ego okrzyknięto drugą lady Dianą - podobnie jak księżna Walii drażni konserwatywnych wyspiarzy; o Polsce, Ameryce i liberalnej demokracji mówi amerykańska badaczka historii Europy Wschodniej; najpopularniejsza wirtualna waluta stała się zabawką spekulantów; mieszkanie+ - pierwsi beneficjenci rządowego programu klucze do lokali odbiorą już za kilka tygodni; tajemnice Afganistanu - odtajnione właśnie zdjęcia z satelitów szpiegowskich pokazują zachowane ślady Jedwabnych Szlaków; z bliska - badylarki; kto lubi kolendrę - to geny decydują o kulinarnych upodobaniach.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis