e-Kiosk.pl - Forum 1/2018

czytaj

Forum

1/2018 (07.01.2018)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Podziemie aborcyjne – Kościół rządzi, ginekolodzy zarabiają; UE dezerterzy – co poszło nie tak w Europie Środkowej; głód jest tabu – Wenezuela na skraju wytrzymałości; rewolta w Iranie – ulica straszniejsza niż zagranica; Aleksiej Nawalny – anty-Putin niewybieralny; Min Aung Hlaing – mocny człowiek z Birmy; strażnicy Nigerii – wieśniacy kontra Boko Haram; ekologiczne katastrofy – ratownicy ptaków na Sachalinie; z piłkarza prezydent – George Weah przywódcą Liberii; we dwa kije – plemienne ustawki w Etiopii.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis