e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 7/2012

czytaj

Pilot Club Magazine

7/2012 (16.08.2012)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Wakacyjny numer Pilot Club już w sprzedaży!
Znajdziecie w nim drugą cześć materiału o Boeing Aircraft Company, na zakończenie którego przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami; prezentację fotografii Christiana Kieffera, pasjonata czasów, gdy w malowaniach samolotów królowały pin-up girls, a także sporo relacji z krajowych imprez lotniczych.
W numerze nie zabraknie także lotniczej wycieczki – tym razem do Chorwacji. Tradycyjnie przedstawimy Wam kolejną budzącą w lotniczym świecie emocje maszynę – w salonie pilota gości nietypowa konstrukcja: Piaggio P.180 Avanti II. Może nie jest to najpiękniejszy samolot, jaki widzieliśmy, na pewno jednak jest on wart uwagi, chociażby ze względu na swoje osiągi. W wakacyjnym PCM prezentujemy również nowość w stajni Bella: Bell 525 Relentless. Jesteśmy niezwykle ciekawi, co dla tej maszyny przyniesie przyszłość. A Wy?
Zapraszamy do lektury!

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis