e-Kiosk.pl - Szatan Biblijne Dossier

fragment

Szatan Biblijne Dossier

dr Roman Zając

Liczba stron: 164

Kupując otrzymujesz:

PDF
Pojedyncze wydanie
20.00 zł

Opis

Jest to paradoks, zważywszy, że Szatan tak bardzo nienawidzi ludzi. Chce on nas oddzielić od źródła życia, wie bowiem doskonale, że bez Boga człowiek jest niczym.

Niektórzy wolą jednak, by ich ojcem był Szatan i chcą do niego przynależeć. Życie duchowe nie jest oazą spokoju, ale terenem walki. Nasz świat jest zdeterminowany konsekwencjami pradawnego buntu aniołów, a my bierzemy udział w wielkiej wojnie, która będzie trwała do końca świata. Żyjemy na scenie teatru wojennego. Nasz wróg jest podstępny i często ukrywa zło pod pozorami dobra. Zdemaskowanie go przyczynia się do jego klęski. Warto wiedzieć, kim jest nasz nieprzyjaciel i jak działa.

Książka ukazuje zarys tego wielkiego konfliktu duchowego, który trwa od początku istnienia świata.

 

Dr Roman Zając Absolwent Instytutu Nauk Biblijnych KUL; biblista i demonolog, autor książek ("Szatan w Starym Testamencie", "Przewodnik po Niebie, Piekle i ich Mieszkańcach", "Biblia. Początek"), a także licznych artykułów popularnonaukowych i haseł encyklopedycznych (m.in. w "Encyklopedii katolickiej", "Leksykonie teologii fundamentalnej"i "Nowym słowniku teologii biblijnej")

czytaj więcej zwiń opis