e-Kiosk.pl - Angielski w typowych sytuacjach. Business English

fragment

Angielski w typowych sytuacjach. Business English

Dorota Guzik, Joanna Bruska

Czas trwania: 2 godz. 28 min.

Kupując otrzymujesz:

MP3
Pojedyncze wydanie
34.90 zł

Opis

Chcesz swobodnie rozmawiać w sytuacjach biznesowych?

Ucz się z kursem "Angielski w typowych sytuacjach. Business English - New Edition" - to praktyczny kurs konwersacyjny, który rozwija umiejętność komunikowania się w biurze i różnych sytuacjach biznesowych. Poprzez wszechstronne rozszerzanie słownictwa kurs uczy, jak bez trudu porozumiewać się w pracy, podczas podróży służbowej czy ubiegania się o nową posadę.

Co zawiera kurs "Angielski w typowych sytuacjach. Business English - New Edition"?

Kurs obejmuje 16 tematów - dialogi i sytuacje doskonalące wypowiadanie się, ponad 650 słów, zwrotów i pełnych zdań do powtarzania. Wszystkie słowa i wyrażenia nagrane są z tłumaczeniami, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić.

Każda lekcja wprowadza nowy temat konwersacyjny i uczy, jak samodzielnie tworzyć wypowiedzi. Materiał wprowadzany jest stopniowo:
? zaczniesz od wysłuchania dialogu wprowadzającego tematykę lekcji, osłuchasz się z językiem, poprawisz rozumienie ze słuchu,
? następnie rozwiniesz słownictwo w kontekście i nauczysz się, jak tworzyć poprawne gramatycznie zdania,
? poznasz wyrażenia potoczne, używane w codziennym języku,
? na koniec sprawdzisz swoje umiejętności konwersacyjne w ćwiczeniach z lektorem.
W nowej część Discussion nauczysz się też praktycznych zwrotów przydatnych podczas prowadzenia dyskusji. To łatwa i skuteczna nauka dla każdego!

E-book (plik PDF) - pełny tekst kursu: dialogi i ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami oraz Glossary (słowniczek trudniejszych słów i zwrotów)

Kurs dostępny jest również w pakiecie promocyjnym "Angielski w typowych sytuacjach. 1-3 - New Edition".

czytaj więcej zwiń opis