e-Kiosk.pl - Angielski na mp3 - Phrasal verbs część 1 i 2

fragment

Angielski na mp3 - Phrasal verbs część 1 i 2

Dorota Guzik, Joanna Bruska

Czas trwania: 2 godz. 7 min.

Kupując otrzymujesz:

MP3
Pojedyncze wydanie
24.90 zł

Opis

Chcesz rozwinąć słownictwo i płynnie mówić po angielsku?

Ucz się z kursem "Angielski na mp3  - Phrasal Verbs. Part 1&2", którego głównym celem jest nauka i trwałe zapamiętanie ponad 200 czasowników frazowych najczęściej występujących w codziennych rozmowach i tekstach pisanych. Kurs przydatny dla osób przygotowujących się do matury na poziomie rozszerzonym oraz egzaminów FCE i CAE.

W kursie znajdziesz:
?    specjalnie opracowane ćwiczenia, które wprowadzają i utrwalają czasowniki frazowe;
?    128 minut profesjonalnych nagrań native speakerów;
?    system "Karaoke" - podczas słuchania lekcji tekst nagrania wyświetlany jest na przenośnym odtwarzaczu mp3/mp4 lub ekranie komputera, dzięki czemu jednocześnie uczysz się pisowni angielskiej, dzięki czemu jednocześnie uczysz się pisowni angielskiej.

Materiał kursu:
Phrasal verbs Part 1 - 12 lekcji, w których czasowniki o podobnym znaczeniu wprowadzone są według przyimków: out, off, through, into, over, up, down, away, on, back. Nauka odbywa się poprzez kojarzenie znaczenia w kontekście - w każdej lekcji historyjka i samodzielne tworzenie zdań według instrukcji lektora.
Phrasal verbs Part 2 - każda z 16 lekcji prezentuje kolejny czasownik frazowy: take, get, turn, break, look, bring, come, give, cut, put, run, grow, set, carry, go, make. Wszystkie czasowniki nagrane są z tłumaczeniami, a zestaw ćwiczeń w każdej lekcji pozwala szybko je opanować i utrwalić.

W książeczce PDF znajdziesz pełny tekst kursu, dodatkowo do każdej lekcji Glossary z tłumaczeniami czasowników. W zestawie dołączona jest instrukcja korzystania z "Karaoke".

czytaj więcej zwiń opis