e-Kiosk.pl - Final Fantasy XV - poradnik do gry

fragment

Final Fantasy XV - poradnik do gry

Jakub Bugielski, Grzegorz "Alban3k" Misztal

Liczba stron: 289

Kupując otrzymujesz:

PDF, EPUB
Pojedyncze wydanie
7.90 zł

Opis

Nieoficjalny poradnik do gry Final Fantasy XV zawiera wszystkie potrzebne informacje, by ukończyć grę w 100 procentach. W początkowych rozdziałach, zamieszczone zostały podstawowe informacje na temat rozgrywki. Zapoznasz się tutaj z opisem interfejsu, sterowania i podstawowych mechanizmów gry. Przeczytasz również cenne porady i podpowiedzi, które ułatwią Ci rozgrywkę.

Kolejne rozdziały przedstawiają opis głównego wątku fabularnego, z szczegółowo opisanymi trudniejszymi momentami rozgrywki, potyczkami z bossami i łamigłówkami. Dokładnie ilustrowany poradnik, krok po kroku przeprowadzi Cię przez historię w grze.

W poradniku znajdziesz również dokładny opis wszystkich misji pobocznych i opcjonalnych wyzwań, które na Ciebie czekają w grze. Przygotowany został opis wszystkich sekretów, nagród, przedmiotów do kolekcjonowania i osiągnięć do odblokowania. Poradnik ten również odkryje przed Tobą tajniki łowienia ryb, gotowania i fotografii w Final Fantasy XV. Nie zabrakło ogólnych porad dotyczących szybkiego zdobywania punktów doświadczenia czy skutecznego korzystania z umiejętności Libra.

Final Fantasy XV stanowi kolejna odsłonę bestsellerowej marki. Gracze kierują poczynaniami księcia Noctisa Lucisa Caeluma, który próbuje obronić rodzime miasto-państwo Lucis przed agresją ze strony Imperium Niflheim. W konfrontacji z przeciwnikami bohater może posługiwać się magią, specjalnymi umiejętnościami, a także bogatym asortymentem magicznych mieczy. Rozgrywka prezentowana jest z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a walka oraz eksploracja dużych, otwartych lokacji odbywają się w czasie rzeczywistym.

W poradniku do gry Final Fantasy XV znajdziesz szczegółowy, ilustrowany opis głównego wątku oraz występujących w grze misji pobocznych. Dodatkowo, zawierał on będzie także opis uzbrojenia, umiejętności czy lokalizację sekretów.

Final Fantasy XV - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Summon - jak wezwać astralnych? (Opcjonalne podziemia i lokacje)
  • Szybkie i skuteczne zdobywanie EXP (Opcjonalne podziemia i lokacje)
  • Porady ogólne (Zadania główne)
  • Randolph i legendarne bronie (Opcjonalne podziemia i lokacje)
  • Cid - Ulepszenia broni (Zadania poboczne)
  • Opcjonalne krypty Royal Arms (Opcjonalne podziemia i lokacje)
  • Chapter 14 - Homecoming (Zadania główne)
  • Wszystkie Moogle Charm +20%EXP (Zadania poboczne)
  • Szybkie zdobywanie AP (Opcjonalne podziemia i lokacje)
  • Polowania (Zadania poboczne)

czytaj więcej zwiń opis