e-Kiosk.pl - Legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności, za przerwanie lub skrócenie przerw i odpoczynków, przez kierowców zawodowych

fragment

Legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności, za przerwanie lub skrócenie przerw i odpoczynków, przez kierowców zawodowych

mgr. Mariusz Janusz Miąsko

Czas trwania: 1 godz. 4 min.

Kupując otrzymujesz:

MP3
Pojedyncze wydanie
49.99 zł

Opis

 

Część II audiobooka Kancelarii Prawne Viggen to praktyczna wiedza na temat legalnych sposobów pozwalających uniknąć odpowiedzialności, za przerwanie lub skrócenie przerw i odpoczynków, przez kierowców zawodowych. Czy wiesz, ze Legislator Unii Europejskiej, Wytyczne Komisji Europejskiej, Wytyczna GITD oraz ustawodawca polski pozwalają przerwać odpoczynek na parkingu, podczas załadunku i rozładunku, a także odmiennie zastosować art. 12/561/2006 WE? Posłuchaj i poznaj odpowiedzi na te nurtujące branżę transportową pytania!

 

Wiedza zawarta w niniejszym opracowaniu pozwala kierowcom legalnie jeździć dłużej nawet do 30 minut dziennie, co daje około 20 km więcej! To ogromna korzyść dla przedsiębiorcy, bowiem stosując się do wskazówek zaproponowanych w nagraniu kierowca jest w stanie przejechać dziennie o ok. 20 km więcej. W przeliczeniu na 100 kierowców otrzymujemy trasę o długości 20000 km, a mnożąc uzyskaną wartość przez 22 dni pracy - 44 tys. km w miesiącu. To profesjonalne i wiarygodne źródło informacji, które w legalny sposób pokaże Ci jak legalnie i bezpiecznie zarządzać swoim czasem pracy oraz uchronić się przed ewentualnymi sankcjami karnymi z tytułu naruszenia czasu jazdy. Da poczucie bezpieczeństwa prawnego z racji stosowania się do procedur rekomendowanych przez ITD i PIP, a dzięki powszechnej formie przekazu informacji - może być przyswajane i utrwalane nawet w czasie jazdy!

 


Autorem opracowania jest Mariusz Miąsko - prezes Kancelarii Prawnej Viggen Sp.J. - ekspert krajowego oraz unijnego prawa transportowego, który w profesjonalny i zrozumiały sposób wskazuje metody legalnego wydłużenia prowadzenia pojazdu na obszarze Europy i części Azji. Autor, w trosce o kierowców i przedsiębiorców branży TSL, od wielu lat walczy z nieprawidłowościami krajowego i międzynarodowego prawa transportowego. Mariusz Miąsko jest autorem kilku projektów nowelizacji ustawy o transporcie drogowym, ustawy o kierujących pojazdami, ustawy o czasie pracy kierowców, ustawy o drogach publicznych, ustawy prawo przewozowe oraz kilku poprawek błędów unijnego prawa transportowego.


Audiobook skierowany jest do:

  • kierowców zawodowych (pojazdów ciężarowych oraz autokarów)

  • kadry zarządzającej w firmach transportowych

  • spedytorów

  • inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy

  • osób szkolących w branży transportowejAudiobook rekomendowany jest przez:

  • Stowarzyszenie Uczestników Rynku Komunikacji Samochodowej i Transportu Drogowego "Najlepsza Droga"

  • Związek Zawodowy Inspekcji Transportu Drogowego

  • Stowarzyszenie Inspektorów Pracy Rzeczpospolitej Polskiej

  • Transportowy Portal Prawny Jazdaprawna.pl

czytaj więcej zwiń opis