e-Kiosk.pl - Forbes 3/2018

czytaj

Forbes

3/2018 (21.02.2018)

Liczba stron: 268

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł

Opis

Lista 100 najbogatszych Polaków; jeden z głównych doradców ekonomicznych premiera Donalda Tuska ostrzega, że za rok, dwa światowa koniunktura się pogorszy; Agnieszka Liszka-Dobrowolska, twórczyni firmy Clean Air Solutions, twierdzi, że walka ze smogiem to kwestia odpowiedzialności, a biznes zrobiła przy okazji; zmiana u sterów Orlenu; ile kosztuje pusty sklep; co się stało z marką Zenit; Inglot maluje świat; Orbitvu zarabia na rewolucji w fotografii; dlaczego Webnalist nie odniósł sukcesu; o czym śni Elon Musk; jak Nintendo odbiło front zachodni; mody i trendy inwestycyjne 2018; na rynku kantorów internetowych przybywa coraz więcej graczy, a konkurencja się zaostrza; rośnie w Polsce grupa kolekcjonerów klasycznych aut – jedni realizują marzenia, inni traktują je jak inwestycję; Tom Ford – stylowy dyktator; twórca Ikei już ponad pół wieku temu zalał rynek meblarski innowacjami, które do dzisiaj obowiązują; Michał Pawlik jest nie tylko współtwórcą i prezesem Morele.net, znanego e-sklepu, ale i... mistrzem świata w kung-fu.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis